Provozuje KONZUM

O nás

Konzum, jako ryze česká obchodní společnost s více než stoletou tradicí, chce poskytovat kvalitní služby a výrobky svým členům a zákazníkům v regionu východních Čech.

Naše podnikání je především službou tomuto regionu a lidem, kteří v něm žijí. Naše společnost vznikla již v roce 1898, ale snažíme se přizpůsobovat době a jejím trendům. Našim členům a zákazníkům chceme co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit nákupy, které u nás realizují. Z tohoto důvodu rozšiřujeme nabídku našich služeb o službu COOP-BOX.

Tato služba ve světě nazývaná Click & Collect je již běžně používaná a rozšířená (např. v Anglii). V dnešní uspěchané době si zákazníci čím dál více začínají uvědomovat hodnotu času. Svůj volný čas se snaží trávit co nejpříjemněji a upřednostňovat svoji rodinu, zájmy a koníčky. To vše před časem stráveným ve frontách supermarketů.

CO JE COOP-BOX?

COOP-BOX je zcela nová a unikátní služba jak v rámci Konzumu, tak prakticky i v České republice. Jedná se o internetový obchod s potravinami, kde jednoduše objednáte a vyzvednete si nákup ve výdejním místě ve vašem nejbližším okolí. COOP-BOX je příjemnou možností, jak si pohodlně a rychle z domova nakoupit sortiment potravin a průmyslového zboží prodejny COOP Diskont.

Po odeslání on-line objednávky pro Vás pracovníci centrálního skladu zboží nachystají, zabalí a připraví k odebrání ve Vámi vybraném odběrném místě COOP-BOX. Vy si pouze přijedete a naložíte nákup přímo do kufru auta. To vše rychle a pohodlně.

COOP-BOX zpřístupňuje nákup sortimentu COOP diskontu za nízké ceny i zákazníkům, kteří nemají tuto prodejnu v blízkosti svého bydliště.

První odběrné místo COOP-BOX jsme pro Vás otevřeli v Ústí nad Orlicí. V dohledné době by však většina zákazníků z regionu měla mít možnost nakoupit si lokální potraviny z pohodlí domova. Výdejní místa COOP-BOX se budou rozšiřovat.

PROČ VYUŽÍVAT SLUŽBU COOP-BOX

Nebaví vás stát dlouhé fronty v obchodech a chcete nakoupit levně? Pak je tato služba určena právě vám. Nákupní seznam vložíte do počítače v pohodlí vašeho domova, v čase, který vám vyhovuje, objednávku odešlete a zbytek uděláme za vás. Zboží vybíráme stejně pečlivě, jako bychom nakupovali pro sebe. Ušetříte čas, strávený nakupováním. Už žádný stres. Nákup si vyzvednete cestou z práce a pouze naložíte do auta.

Výhody Coop-boxu:

  • Šetříme Váš drahocenný čas
  • Žádné fronty v supermarketech a stres s tím spojený
  • Nakupujete za nízké diskontní ceny společně s výhodami Coop diskontu jako jsou letáky, kupóny,…
  • Nemusíte zdlouhavě čekat na doručení u Vás doma. Nákup si vyzvednete v čase, který Vám vyhovuje
  • Jste každý den informování o aktuálních cenách
  • Potraviny jsou Vám doručovány s důrazem na maximální čerstvost
  • Zboží, které k Vám expedujeme, vybíráme stejně pečlivě jako bychom ho nakupovali pro sebe
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

Tvardkova 1191 Ústí nad Orlicí, 562 13

IČ: 00032212
DIČ: CZ00032212

Družstvo je zapsáno v obchodním rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl Dr XVIII, vložka 352

NAČÍTÁM...
počkejte prosím